Yavin

Problémy s grafikou v Microsoft Flight Simulator X

Dobrý den, vím že tato otázky patří spíše do nějakého fóra o letckých simulátorech, ale zkusím to tady.
Můj kamarád a já jsme si koupili Microsoft Flight Simulator X, ale nedaří se nám přenastavit grafika – tzn. grafika je hrozná. Oba máme Win 7 a splňujeme Hw požadavky…
Měli jste taky takový problém?

Nejlepší odpověď
chudst

Ne, mne jedou bez problemu. Zkusili jste to nastavit na minimalni naroky? Nebo naopak postupne pridavat, aby to „nebylo tak hrozne“? Ja si s tim hral asi pul dne, nez jsem si to vyladil pro svuj notebook.