Problémy s erekcí

Prosím chlapy o radu jak mám při sexu udržet déle erekci? Dá se to nějak trénovat nebo třeba zkoušeli jste nějaké prášky?

Já mám co dělat abych jí dosáhl a po zasunutí hned ejakuluji. Je mi jasný že takovíti borci jak je známe z porna jsou nadopovaní Viagrou že jim tak dlouho stojí, ale i bez ní to přeci musí alespoň několik málo minut intenzivního sexu vydržet ne?

Odpovědi
anonym

podle mě tréning… časem to bude v pohodě.. ale můžete si pomoct erekčníma kroužkama, ale nezkoušel sem nevim. Jinak jestli ste brzo, tak zkuste kondom, přece jenom sníží tření o něco, a nebo alkohol.. ten zaručeně posune hranice :D ale občas, když se to přežene, tak už to nefunguje vůbec…

atriplex

Pokud jde o předčasnou ejakulaci, tak zkuste se před plánovaným stykem „vyhonit“, a tím by se mělo snížit vaše vzrušení a pak by jste mohl vydržet déle. Pokud jde o erekci a nechcete tablety, tak zkuste ekekční kroužky – těch je mnoho druhů. Pokud byste se však styděl je koupt v obchodě, postačí obyčejná tkanička do bot, kterou si místo do boty ovážete kolem penisu.

anetadela1

No to si nemyslete, že v pornu jsou takoví borci…Četla jsem o tom článek, že např. když žena kouří, tak se i několikrát vyzvrací, jenže pak to sestříhaj a vypadá to, jako že je v pohodě. Takže si myslím, že háček bude i u chlapů..... 🙂

aluška

sice nejsem chlap ale myslím, že pokud máte problém s erekcí volně dostupné prášky vám moc nepomohou( máme s mužem vyzkoušené) doporučila bych vám návštěvu sexuologa nemáte se proč stydět ani bát… ten vám určitě pomůže myslím si že to nebude žádná závažná dysfunkce a určitě vám poradí i s brzou ejakulaci…určitě to brzy bude v pořádku…držím vám place… 😉

oskar

Při styku myslete na něco jineho,třeba na něco nepřijemneho.