Lucy13

Problémy s bedničkami u počítace

zapojila jsem si nové bedničky k počítači a když zapnu pc a pak bedničky, tak mi začnou jakoby klepat… a když pustím film tak to nepřestává.. nevíte někdo čím by to mohlo být? děkuji
Doplňuji:
jojo myslím repráky 🙂

Odpovědi
Hlada

Připoj bedničky k jinému zdroji, třeba k telefonu nebo mp3, abys zjistila, jestli to neleze už z PC. Jestli to bude dělat stejně, tak je reklamuj.

jinsun

bedničky = repráky? no napadá mě že buď máš hlasitost moc vysoko, nebo je máš špatně zapojený = špatný kontakt konektoru ⇒ víc zamáčknout do zdířky.

Juricaj

Nebo by mohl být problém s napájením. Zkus je zapojit do jiné zásuvky, pokud nějakou máš vedle… Bedničky a monitory na to bývají citlivé, např. když začnu pájet, při zaplých bedničkách se to vždycky projeví a kdyby byl třeba problém se zdrojem u pc a bral si tu energii nějak prasácky… Kdo ví.