jentakneres

Problémy s autory?

Když vytvořím na Facebooku stránku kde budu pravidelně sdílet odkazy na stahování písniček můžou mě později potkat nějaké problémy s autory písniček ?
Doplňuji:
A co takhle stránka http://mp3s.na­druhou.net/ ta pracuje na stejném principu už do st velkou dobu a ještě ji nikdo nezrušil, jak je to tedy možné ?

Nejlepší odpověď
brillant

Opakovaná vaše otázka – opakování otázek je porušení kodexu uživatele.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/facebook-stranka-s-odkazy-na-stahovani-pisnicek-a-problemy-s-autory

Další odpovědi
anonym

Myslíš, že ti autor*) přijde vyliskat? :-O
Záleží na tom, jaké odkazy – pokud jimi budeš odkazovat na koupi písniček, možná ti budou i vděčni.
Pokud ale budeš vybízet ke krádeži, můžeš mít problémy nejen s majiteli autorských práv, ale i s ´orgány činnými v trestním řízení´.
*) nejde o autory, ale majitele autorských práv – ani zdaleka nemusí jít o tytéž osoby
A – mimochodem – co tě k takové fťákovině vede? – tohle umí každý trouba…
Doplňuji:
No – teď mne ještě tak napadlo (FB ´neznám´, mám jiný, užitečnější, atlas hub) – nebudeš tím – náhodou, porušovat i pravila FB???