helcaify1

Problémy pouští

Nevíte jaké mohou být problémy na pouštích? Myslím,že tam patří Aralské jezero, stálé zvětšování pouští a živočichové,kteří si musí zvykat na vysoká vedra. Zajmalo by mě ale jaké další prolémy by zde mohly být..

Nejlepší odpověď
www

Následné problémy ti mohou být jen částečně objasněny pouze vědci a jen možné předpoklady, nikoliv jasný průběh (závěr).
Planeta prochází určitými cyklickýmy změnami, a jejich dopad není předem jasný.
Více info najdeš na odborných stránkách, jenže opět jen nepotvrzené předpoklady.
Studium

Další odpovědi
anonym

V oblasti,o které se zmiňuješ jsou problémy hlavně v důsledku špatné ekologie…:D