TomZalesak

Pomůžete s vyplněním dotazníku, který se týká problémů dnešní doby?

Hezký den!

Věnujte prosím několik minut svého času vyplněním následujícího dotazníku. Tématem je problematika současných problémů společnosti a jejich vnímání. Výsledky využiji k sepsání článku. Předem děkuji.

https://www.sur­vio.com/surve­y/d/F1U0H1U5L1Q4Z0M3X

Nevložil jste otázku, ale neotázku.
PROBLÉMY DNEŠNÍ DOBY [Dotazník]

Odpovědi
Drap

Máš to tam.

Kryšpín

Smyslem dnešního života je budování kapitalismu, čím více grošů tím lépe pro juniory, střední třídu i seniory

Rokio

Na tvůj dotazník jsem odpověděl. Pokud jde o poslední otázku, tak smyslem života je podle mě být šťastný a prospěšný společnosti.