MakyDrtikol

Problem s odhlasenim uctu na Google Play – poradíte?

Ahoj mam problem z odhlasenim uctu na Googe Play. Dostala sem od taty mobil ktery kdysi pouzival ale koupil si novy tak mi dal tenhle. A jak uz sem rikala ten mobil pouzival a pouzival taky Google Play. A ja mam na Google Play zajem o jednu aplikace ale potrebuje overeni. Snazila sem se to zmenit v nastaveni ale neznam heslo k tatovu uctu. Prosim poradte jak se odhlasit vsichni rikaji ze je to v nastaveni ale ja nic v nastaveni nemam prosim poradte muj typ mobilu je Samsung GT-S5300. Diky za odpoved

Odpovědi
cochee

Nebrání-li tomu nic jiného, proveď master-reset telefonu a pro nové nastavení Androidu použij svůj vlastní Google účet. Samozřejmě nejprve si zálohuj data, která po taťkovi zbyla, chceš-li je – muzika, obrázky atd. Mohlo by to jít i bez resetu mobilu, jen přidáním účtu, ale nejsem si jistý, jestli pak ten starý půjde odstranit.

Nanoon

Hlavní nabídka ⇒ Nastavení ⇒ Záložka Účty ⇒ Google ⇒ Vybrat účet, který chcete odebrat a tam dát Odhlásit nebo něco podobného.