klara1992

Proč mi v notebooku zmizela ikonka wifi?

Dobry den mam problém zmizela mi ikonka wifi zkoušela jsem fn ale nejde porad notebook je anglický to neumím porad te co mam udělat děkuji za odpověď a to ze se neumím vyjádřit český. Nejsem čech. Skus se učit jiní jazyk rok když si tak chytri jsem s řeckým jazyk

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, to je fuk, že je noťas anglickej, když se neumíš pořádně vyjádřit česky !!!
--- omlouvám se, jenže to člověk nepozná, bylo by lepší se o tom zminit … takže, je fuk, jakej je nootebook, důležitá je značka a typ …

anonym

Zkusila jste ho vyplnout a zapnout?

Vypnout/zapnout wifi můžete ve Win 10 přes Centrum akcí v pravo dole.

Nejsem na noťasu, ale něco určitě bude i v Nastavení – > Síť a internet.

Hlavně se ujistěte, že nemáte wifi vypnoutou pomocí hardwarovýho tlačítka někde na noťasu.

Pepa25

Windows: Settings → Network & Internet – > Network status (ve Win10) nebo Network and Sharing Center (win7).
Měl by tam být seznam dostupných wi-fi a u některé „connected“ (ve Win7 je čára spojení). Pokud ne, tak problém není v „ikonce“, ale v připojení.

Dochy

Většina notebooků má někde spec. tlačítko na zapnutí či vypnutí rádia (WiFi/BlueTooth). Nemohl jsi o něj zavadit? (na mém hp je to podsvětlené dotykové tlačítko těsně pod displejem, některé notebooky to mají na funkčních tlačítkách v kombinace s klávesou Fn)