Kanu

Problém ve Wordpressu

Mám problém , když Instaluji šablonu ve Wordpress vypíše mi to tento error : Nepodařilo se vytvořit adresář wp-content/upload­s/2013/09. Zkontrolujte, zda má nadřazený adresář právo zápisu . Chtěl bych poprosit a někoho kdo má zkušenosti jak tento problém vyřešit děkuji … ?

Odpovědi
StandaKoudel

Podíval po tom jaká mám práva pro nadřazený adresář… mělo by to pomoct při hledání chyby…

Michálek1245

Přesně tak. Zkusil bych to přes nadřazený adresář, tam by mohla být chyba. Ale já s Wordpressem dělám jenom chvíli. Navedl mě na něj tenhle článek https://kvalit­neseo.cz/unca­tegorized/wor­dpress-jako-jeden-z-open-source-redakcnich-systemu/ a řekl jsem si, že na něm postavím externí blog pro náš e-shop. 😉 Takže se učím. Ale jelikož mám zkušenosti s programováním a správou sítí, tak mi to nedá zase takovou práci.