joelis

problem v hardware

je to mobil: samsung c3050. já dám sice instalovat ale ono to nedokonči tu instala neco nebylo nalezeno. tak bych to potřeboval sprovoznit

Odpovědi
GangstaHelper

Vyzkoušejte odkaz ve zdroji, je to jediné, co mi k Vašemu telefonu vyskočilo.

Je to program na přenost obsahu z a do telefonu, a pravděpodobně obsahuje i ovladače.

Před instalací doporučují odpojit telefon i kabel, pak nainstalovat, restartovat počítač a až po spuštění počítače připojit znovu telefon k počítači. Pokud vás instalátor vyzve k připojení, tak to udělejte.

Zdroj: http://org.dow­nloadcenter.sam­sung.com/downlo­adfile/Conten­tsFile.aspx?CDSi­te=cz&CttFile­ID=2174619&CDCttTy­pe=SW&ModelTy­pe=N&ModelName=GT-C3050&VPath=SW/200902/­20090220084320687/New_PC­_Studio_1.0.0_I­A6_setup.exe