klara1992

Mobil Prstigio Dual Sim píše: „Chyba protokolu 50“ při pokusu a poslání SMS na O2. Proč?

Dobry den mam prestigio dual sim ma to Windows dala jsem tam simku 02 a nejde poslat SMS a volat jde i internet a když dam tmobile tak SMS jde nechápu píše to chyba protokolu 50 když jsem si to našla tak chyba mobilu což je blbost když jiná simka jde porad Te jinak se omoovam ucim se cesky nejsem čech

Odpovědi
anonym

Může být špatně nastaveno (nebo nenastaveno) číslo SMS centra.

Google říká, že O2 používá +420 602 909 909.

Když to ani pak nepůjde, nejlepší bude kontaktovat operátora. Jen počítejte s tím, že se můžou trochu cukat, protože Windows Mobile není nadále podporovanej a sám Microsoft doporučuje přejít na telefon s jiným OS.