verca15

Problém se zubem

Dobrý večer ,
nevíte co by mi udělala zubařka se zanedbalým zubem? už tam vlastně zub není, vytrhla jsem si stálý zub, protože mi to řekla zubařka a je tam hluboká díra, která vede ke kořenům! A okolo je podrážděná a nateklá ďáseň, nebolí to, jen když si do té díry rypnu párátkem nebo nehtem, ani krev neteče.. Ale co by mi s tím udělala? P.S je mi 16 .Děkuji

Odpovědi
marci1

Co by lékařka udělala, to nevím, ale jediná rada je : návštěva zubní lékařky.

Andre5000

Chápu tvůj strach ze zubařky, má ho každý, i když to dospělí neradi přiznávají. Ale doporučuji – navštiv jí dříve, než bude pozdě. Takový zánět se pak léčí daleko hůře.

mosoj

Hm.někdy si myslím, že je středověk, to by ti pomohl i kovář.

iceT

Vyléčila dle daného problému,pak by možná udělala korunku.Záleží na tom,jak dlouho už tam ten zub nemáš,protože po delší době se může stát,že se ti zuby rozjedou a nepůjde tam pak žádná umělá náhrada nasadit a budeš mít mezi zuby mezeru.