Damiana

Problém se zprávami v iPad.

Máme se sousedem společnou wi-fi. Kdysi jsem na jeho PC synchronizovala svůj iPhone kvůli AppStore a pak heslo i jeho adresu použila i na iPad, ale teď mi na iPad chodí jeho Zprávy. Ne maily ani nic jiného, ale jeho zprávy, asi si píše v iMessage. Jak se toho zbavit? Co vše musím přenastavit? Musím si založit vlastní účet u iTunes? Takhle nám to zatím vyhovovalo, až na ty zprávy. Může číst i moje?

Odpovědi
HorkaPolivka

Číst Vaše na 99% může, ale nejsem si úplně jist. Doporučuji si rozhodně založit VLASTNÍ iTunes účet.