lucik321

Problém se zobrazením

Dobrý den, mohl by mi někdo pomoci. Během cestování s notebookem jsem musela něco promáčknout a když jsem jej doma zapnula, tak se mi zobrazuje v pravé části monitoru černý pruh asi 7cm a ve spodní části je ještě jeden příkazový řádek, pouze vybarven ikony v něm nejsou. Vše normálně funguje, jen je to sražené. V nastavení jsem to nenašla. Už nevím, kde mám hledat. Předem děkuji

Odpovědi
cochee

Tak tady pomůže jen servis nebo člověk, který opravuje noťasy – displej je v invalidním důchodu. Je třeba se přeptat na celkovou cenu opravy a zvážit to podle stáří noťasu, jestli se to vyplatí, nebo koupit nový ntb.