Osbourne

Problém se zapnutím obrazovky!!

Mám takový problém se zapnutím PC.Dneska ráno jsem si pustil počítač ne notebook a asi tak po hodině se sekl.Tak jsem ho restartoval,no a po restartování nešla jenom obrazovka,všecho jinak fungovalo akorát ta obrazovka ne.Poraďte prosím jak to mám udělat aby o znova šlo bez problému zapnout díky.

Odpovědi
Michal Kole

Zkuste odpojit PC od elektriky na pár minut, pak odpojit monitor na pár minut od sítě, pokud to nepomůže je asi odpálená grafická karta.

Můžete taky zkusit připojit monitor k jinému PC nebo grafickou kartu dát do jiného PC.