Max321

Problém se stehem

Nedávno jsem si způsobil ránu vedle obočí kterou byla potřeba zašít a po týdnu by mi ten steh zase vyndaly. Problém je ale že konce stehu které čouhaly ven jsou najednou odlomené a jsou pryč. Teď mám pěknej strach – půjde ten steh stále ještě odstranit?
Doplňuji:
Wortygen – Dík za odpověď :) ale bez těch konců toho stehu to vypadá že to nepůjde prostě vyndat :( takze nevim nevim

Odpovědi
badisko

pujde bez problemu ..navic by jses divil co vsecho dokaze zustat v lidskem tele bez vetsich problemu …napr..tuha z tuzky ktera zarostla pred 9 lety …brok uvezneny v noze …strep ze sklenene tabule kterej se vyloucil s tela az po 20 letech take bez problemu…nase telo neni zase az tak krehke …nee vazne bud vklidu pujde to ven…:)

Wortygen

Neměj strach. Mě zašívali rozbitou hlavu a stehy jsem si šikovně vyndal. Udělal se mi tam strup a žiju do teď ! ;)