hagys

Kde může být problém se startováním fabie??

dobry den,mohl by mi nekdo poradit??dnes sem startoval fabii 1,2 benzin.nesla natocit baterka je v poradku,po chvili toceni sem pridal plyn a tak tak to chytlo ale sel strasnej dym v vifuku,tak sem to chcipnul nejaka rada cim by to mohlo byt??dekuji
Doplňuji:
nee dotetka to startovala uplne v poradku,rano sem nastartoval a popojel kousek,po 12 hodinach prijdu a nechce to chytnout,motor toci ale chytne to jen kdyz pridam plyn a je to taky jen tak tak,a jde strasnej dym.zadna kontrolka ze by byl nejakej problem nesviti

Odpovědi
Shaohao

1.2 htp? jestli si rano popojizdel kousek, tak mohl skocit rozvodovy retez. Treba jen o zub → rozhozene casovani = mozny duvod koure a spatneho startovani… urcite nepokouset znova startovat, aby se motor nepotkal a konzultovat s odbornikem

Zbynas

A nedělá to jen, když je pod nulou? (Což dneska asi nebylo :D )
A jinak při stání na semaforech nebo v koloně se to nedusí?

Možná ucpaný filtr?

Doplňuji:
To bude problém v karbecu nebo někde na cestě k němu (výfuk). Zkontroluj, jestli výfuk sedí jak má, případně do servisu, jestli je to v karborátoru.

mosoj

Zkontroluj si svíčky a zapalovací kabely. Pokud to nepomůže diagnostika tě zřejmě nemine.
Doplňuji:
Od kdy má Fabia karburátor? Já myslel že má vstřikování !!!!