hippeace

Problem se skypem na netbooku

skype mi při hovoru hlásí že je pomalý počítač (netbook) zkoužela jsem vše povypínat i nastavit v napájení vysokoký výkon ale při hovoru mi počítač spadne – obrazovka nečekaně zčerná a počítač se asi v průběhu 5ti min zas rozebíhá. Přičemž počítač splnuje minimální požadavky jak na hovor tak i na video hovor. Jak ještě zvýšit výkon (rychlost)?
Doplňuji:
nevím co přesně se skrývá pod pojmem konfigurace vypíšu alespon to co jsem schopná z netbooku vyzjistit:
OS: Win 7 starter
procesor: Intel Atom 1,67GHz CPU N450
RAM: 1 GB
Typ: 32 bit

Nejlepší odpověď
badisko

co to mas za dinosaura ?…povidej prehanej …

Další odpovědi
anonym

Hodilo by se napsat konfiguraci 😉
Doplňuji:
RAM rozšiřte minimálně na 2 GB nebo systém si přeinstalujte na Windows XP

huxa

jestli můžete, dejte si tam alespoň ty 2GB RAM (nejlépe 4 či 8GB), tato investice se doopravdy vyplatí. XP bych nedoporučoval v dnešní době, kvůli práci s okny. spíše bych tam naistaloval Linux (Ubuntu)

u notebooků a u netbooků zvlášť by se mělo počítat o trošku menší výkon (u některých výrobců i polovička)