Eda69

Problém se skypem.

Někdo nějaké tipy? Mám připojení od pilsfree (stabilně 95/75mbit). Kvalita hovoru na skype aktuálně katastrofální, např druhou stranu slyším vždy když začne mluvit pár vteřin a poté jako by se vzdaloval až neslyším nic. Je mi jasné že skype potřebuje mizivý zlomek mé přenosové rychlosti tak proto se ptám zda máte nějaké ponětí jak to nějak neinvazivně vylepšit 🙂

Odpovědi
autacek

Pokud se jakoby vzdaluje, tak to asi nebude probém skype, ale mikrofonu na druhé straně. Nekvalitní spojení z důvodu špatného přenosu dat vypadá jinak.

jáára

záleží na kvalitě připojení protistrany. typický ADSL – nesymetrické připojení s minimálním uploadem. pro skype se moc nehodí a videohovory = 0