Miroslavst

Problém se skype, nejde psát, co to je?

Jsem normálně přihlášen, ale nic nejde na skype. Nejde psát, prostě nic. Co s tím může být?
stalo se vám to taky někdy?

Nejlepší odpověď
anonym

asi to máš rozbitý

Další odpovědi
salsa verde

aha tak to je problém. zkuste se odhlásit a znovu přihlásit případně si celý skype přeinstalujte. nebo pokud máte na toho koho chcete kontaktovat mail tak mu vysvětlete příčinu odmlčení aby znal důvod vaší případné delší odmlky.

Gollumek.88

ukončit a spustit aplikaci. pokud to nepomůže, tak přeinstalovat. je to skype, u toho nemůžeš nic moc čekat :)