LEONEK

Problém se SKYPE…

Problém se skypem, pomůžete mi prosím?

Mám problém s programem skype a hledám užitečnou radu.

Když jsem otevřela skype, tak mi naskočilo okénko, ať si nainstalují novou aktualizaci nebo něco takového. Vždy jsem aktualizace instalovala, a vždy to dopadlo v naprostém pořádku. Bohužel, jak se to už všechno naistalovalo, tak se mi skype nechtěl spustit a pořád se mi ukazuje okénko s nápisem: „Failed to get proc adress for GetLogicalPro­cessorInforma­tion (KERNEL32.dlll)“

V překladu do češtiny: „Nepodařilo se získat proc adresa pro GetLogicalPro­cessorInforma­tion (KERNEL32.dlll)“ Nebo něco takového. Řeknu Vám, že tomu moc nerozumím a nevím co s tím dělat. Ani ten skype nejde odinstalovat. Mám ho prostě jen tak smazat a stáhnout si opět nový a nainstalovat? Nebo co mám dělat? Děkuji!

Nejlepší odpověď
brillant

Obdobná vaše otázka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/skype-problem-s-nainstalovanim . Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.

Další odpovědi
badisko

Suwa je najednou expert na PC … marne patram kdy do kategorie IT prispivala >hodne smichu< Pokud to nejde odinstalovat pouzij toto … Revo uninstaller .. http://www.re­vouninstaller­.com/ je zdarma a v cestine … zde je navod >> http://downlo­ad.chip.eu/cz/na­vod-na-revo-uninstaller_4942459­.html pri odinstalaci pouzij hluboky scan… popripade pouzij jeho bratranka IObit uninstaller ke stazeni zde .. >> http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/i­obit-uninstaller/ je to take dobry program na odinstaci free a v cestine narozdil od revo uninstaller ma mene funkci ..ale ukol splni paradne … dale nevim jak chcete jen tak smazat program ve windows to proste nejde pokud smazete zastupce na plose stejne vam zustane cely program v registrech a ve slozce Program Files takze toto neni reseni … proste ho smazte pomoci uninstalleru a pote ho Z5 nainstalujte …
PS; Suwa vnitri posta neni reseni pro ty co prijdou s timto problemem znova to ti budou vsichni psat do vritrni posty ?…
Pokud
Doplňuji:
: Bedy je tady …stale jen ma vic prace je to skoda nebot do kategorie IT prispival dost … Suwa necht to nebere jako urazku nebo kritiku..:D

Sůwa

Bedy tu už asi není, tak tě požádám o víc informací. Jaký máš OS a jakým způsobem se pokoušíš Skype odinstalovat? Piš mi raději do vnitřní pošty, do cca 22 hod. tu budu, případně pokračování zítra 🙂
Doplňuji:
Myslela jsem to tak, že Bedy už pro ten večer od PC odešel 🙂
Odinstalaci a novou instalaci Skype jsem dělala v pátek u sousedky na Win 7, u sebe doma před časem na Win XP a postup byl trošku odlišný. Při použití Revo Un… je někdy třeba víc podat informací a k tomu tento server není uzpůsobený, takže poslouží vnitřní pošta. Taky je možné odkázat tazatele na jinou poradnu, většinou ale pomůže podrobnější popis postupu.
Badisko, to by ses divil, co já ještě dokážu 🙂