panenka

Problém se Skype

Dobrý večer moje dcera na jejím PC měla původně Windows Vistu známý jí tam dál Windows XP po otevření Skypu jí vyskakuje okýnko V aplikaci Skype došlo k problému a je třeba ji zavřít .Když dám neodesílat zmizne jí Skype z lišty každé ráno můžete mi prosím poradit co udělat aby to měla v pořádku.Ve skypu se jí ukazuje červený vykřičník že má potíže i s mikrofoném prosím opřesný postup co dělat už jsem jí to odinstalovala a nainstalovala znovu a furt stejná chyba děkuji.
Doplňuji:
Děkuji ti moc mosoji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Je nejlepší si nainstalovat poslední verzi
Skypu 4.2.0.187

Potom na liště NÁSTROJE – NASTAVENÍ – ZVUKOVÁ ZAŘÍZENÍ

zde je možno nastavit periferie a přímo otestovat pokusným hovorem, dokonce to i radí jak nastavovat.
Doplňuji:
Jé mám zástupce na ploše. Na liště se mi objevuje jenom po spuštění tím zástupcem,
Pokud Skype ukončím z lišty zmizí ale zástupce na liště zůstane. Chce to toho zástupce na plochu.