tencosepta

Problém se školní sítí??

Dobrý den, připojil jsem se na školní internet a nejdou mi zapnout internetové hry. Mám ESET smart a nevím co mám povypínat.

Odpovědi
eRko007

Administratori ve skole radi blokují sítě abysme davali pozor při hodině. Zeptej se ho

Bedy

To je běžná praxe – a nejen hry, ale často je blokován i Facebook a jiné hry. Nic s tím neuděláte, je to rozhodnutí ředitele školy (většinou ředitel dává pokyn adminovi školní sítě) nebo, v méně častých případech, je to rozhodnutí admina.

anonym

Zeptej se administrátora oné „školní sítě“ – jako pravděpodobné vidím omezení uživatelů (např. zablokováním nevhodných URL – třeba těch s hrami).
😉