Bednaricek

Jak vyřešit níže popsaný problém se SIM kartou v telefonu?

Dobrý den, dostal jsem se do velkého problému! Matčin telefon vypověděl službu a já jí slíbil, že ho nechám opravit. Rozhodl jsem se, že k Vánocům dostane nový telefon. Dnes jsem ho zakoupil a zároveň nechal „vyříznout“ ze SIM karty MICRO SIM kartu. Po vložení do telefonu nefunguje. To je obrovský problém, protože už tu kartu nemohu dát do žádného jiného staršího telefonu (je již v novém MICRO SIM tvaru – kartu vyžízli v T-mobile pobočce). SIM karta je ještě taková starší – má mnohem větší to „zlaté pole“, než nové SIM karty. Moje karta v telefonu normálně funguje. Problém je v tom, že rodiče se asi nesrovnají s novým telefonním číslem a hlavně jsem teď ztratil všechny jejich uložené kontakty. Nějaké nápady co s tím? – Děkuji, krásný zbytek dne.

Nejlepší odpověď
quizzi

V T-mobile ti ji vymění za SIMku se stejným číslem.
https://www.t-mobile.cz/sim-karta-vymena

Další odpovědi
kodl67

Dá se pořídit adaptér z micro sim na klasickou sim.Nebo v T-mobile ti přehrají data z té micro na novou normální sim.Číslo a všechno co je na ní samozdřejmě zůstává jak bylo.

Zdroj: http://www.obchod-s-darky.cz/adapter-sim-karet-4v1-778?gclid=CNe­b14jLitECFVAQ0wod­FdIG1w

ivzez

T-mobile a Vodafone „umí“ SIMku vyměnit za novou se stejným číslem.
Vodafone tuto službu poskytne jednou za rok zdarma.
Nevím, jestli je to u T-mobile také zdarma, nebo jestli něco zaplatíte.
[O O2 informace nemám.]