patrikkkortu

Jak na problém se seznamovaním na střední škole?

Dobrý den,
jsem čerstvý prvnak a všichni se už spolu začali bavit a ja pořád nic, nevim o čem se s nima bavit .. poradíte mi prosím jak to vyřešit? nechci byt 4 roky outsider

Odpovědi
Fienir

Učitel je *****.
Co ta **** říkala?
Nemáš pravítko?
To je hůůůstý.
Poď na záchod.

---Funguje u namachrovaných týpků---
Ten kluk v rohu je retard.
Ten kluk v rohu čumí jako kokot.
Schováme tomu klukovi v rohu tašku?
Vyhodíme třídnici z okna?

huxa

Víš jména pár lidí? Nesnazší jsou otázky typu „nemáš nůžky?“, „nemáš na půjčení propisku?“, „co to ta kráva říkala?“, „ta kráva je moje teta“, „máš domácí úlohu, potřeboval bych ji opsat“, „ukaž tu učebnici, tu eště nemám“.
Vše lze takto snadno vymyslet, abys navázal kontakt, osobně podlézám lidem tím, že se několikrát ptám na jejich jméno, vždy se to dá poté rozvinou na smích, co dělají, co jejich rodiče dělají, apod.
Také je hlavní první dojem, tak poznáš outsidera, ne tím, že za první dva dny v novém kolektivu sis nenašel ještě kamaráda či přítelkyni.

marci1

Neboj, to je jen z počátku. Za pár dnů, týdnů to bude v pohodě ( až se „oťukáte“ ). 🙂