leachim

problem se heslem pocitace

čus mamka mi zablokovala pc heslem. dnes jsem mohl na pc tak mi to heslo napsala. a ja se potrebuju dozvedet jestli lze heslo zistit i kdyz jsem prihlasen?? jestli to heslo nenajdu v tento pocitac a lebo nekde jinde prosim poradte dekuji

Nejlepší odpověď
SINGO

Nejde. nevím co máš za win. Ale když jsem měl winXP, stačilo při zapínání pc stisknout několikrát F8, potom se mi tam ukázala tabulka dal jsem zapnout pc v nouzovým režimu. A takhle jednoduše sem se mohl (kdybych potřeboval, nikdo mi heslo neměnil) dostat na pc, můžeš tam i pak měnit hesla.

*EDIT ale když ti tam dala heslo asi měla důvod ne?:)

Další odpovědi
elektrikář

Jsou dvě řešení první poslouchat maminku, druhá koupit si vlastní počítač. Pokud zjistila co si kde prohlížíš tak se nesmíš divit. V historiji se dají dohledat všechny otevřené stránky.