krpik

Problem s prihlasením na Windows 7. Poradíte?

Dobry den.
Mam problem, když na pc nepracuji, tak to po mne chce heslo k přihlášení.
Mam vyplý režim spánku,vypnutí disku atd. a někde jsem dokonce odšrtl, aby se Windows na tyhle věci neptal.
A stejně mi to dělá. 5 minut nejsem na pc a když přijdu, tak to chce heslo
Nepujde to nějak zrušit?

Odpovědi
gecco

Klikni pravým na plochu, z menu zvol Vlastnosti (nebo tak nějak, nesedím u W7) a vypni (nebo nastav) spořič…

jerry737

Pravým tlačíkem na ploše Přízpůsobit > Vlevo dole spořič obrazovky > a zde odkliknout „Při obnovení zobrazit přihlašovací obrazovku“ Vypnutí spořiče toto sice vyřeší ale nepůjde Vám spořič 🙂