Adéla Joon

Problem s WiFi (prosim jenom ti co opravdu ví co stim)

Zdravím. Prosím o radu. Mám wifi připojení k internetu. Na notebooku jí používám běžně. Jenže když tu mojí wifinu zkusím najít v mobilu (Samsung ) tak jí nenajdu. Najdu sousedy a všemožné jiné wifi, ale tu mojí ne. Mohl by mi prosím někdo poradit? Moc se v tom nevyznám

Odpovědi
tom004

Za předpokladu,že Tvůj Samsung umožňuje připojení WiFi, a nemáš k němu psaný manuál,tak je nejlepší zadat do vyhledávání „manuál a značku a typ telefonu“ a postupovat podle něj. U mého jsem musel nejprve zaškrtnout políčka „vyhledat WiFi a synchnizovat“.Potom už nebyl problém s připijením a když najde jinou síť tak mi ji vypíše.Jedno jestli je veřejná nebo zabezpečená.Mám Samsug Galaxy Spice. Snad to bude stačit. Když ne zavolej operátora,určitě dobře poradí.

Sklenda

Je možné že máš nastavené na tvém přístupovém bodu (AP) skrývání SSID, potom bývá možnost u nastavení WIFI v telefonu zadat SSID ručne. SSID je název tvé sítě (např.: DOMA, interner atd… viz jméno v notebooku)