Avatar uživatele
Adéla Joon

Problem s WiFi (prosim jenom ti co opravdu ví co stim)

Zdravím. Prosím o radu. Mám wifi připojení k internetu. Na notebooku jí používám běžně. Jenže když tu mojí wifinu zkusím najít v mobilu (Samsung ) tak jí nenajdu. Najdu sousedy a všemožné jiné wifi, ale tu mojí ne. Mohl by mi prosím někdo poradit? Moc se v tom nevyznám

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? flodur, MK44 před 4359 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Za předpokladu,že Tvůj Samsung umožňuje připojení WiFi, a nemáš k němu psaný manuál,tak je nejlepší zadat do vyhledávání „manuál a značku a typ telefonu“ a postupovat podle něj. U mého jsem musel nejprve zaškrtnout políčka „vyhledat WiFi a synchnizovat“.Potom už nebyl problém s připijením a když najde jinou síť tak mi ji vypíše.Jedno jestli je veřejná nebo zabezpečená.Mám Samsug Galaxy Spice. Snad to bude stačit. Když ne zavolej operátora,určitě dobře poradí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sklenda

Je možné že máš nastavené na tvém přístupovém bodu (AP) skrývání SSID, potom bývá možnost u nastavení WIFI v telefonu zadat SSID ručne. SSID je název tvé sítě (např.: DOMA, interner atd… viz jméno v notebooku)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek