Lucie.G

Jak na problém s wifi na notebooku?

Mám ntb Zoostorm Kangaroo VME50 a nejde mi wifi., ukazuje mi to křížek a píše že není žádné přípojení. Nevím kde je nějaký vypínač nebo ty funkční klávesy. Nikdo kolem to neví a to je jeden docela odbornik. Prosím je to takhle asi 2 měsíce. Budu ráda za, všechny odpovědi.

Odpovědi
Quimby

No, nejspíš sis jí vypla, takže vlevo od mezerníku je FN klávesa. Někde nahoře u F tlačítek bude ikonka wifiny. Takže zmáčkni FN+WIFI a mělo by ti jí to znovu zapnout