Rosi96

Problém s vypínáním PC

Dobrý den, prosím o radu. Když hraji nějákou hru například Battlefield heroes tak se mi po čase vypne Pc. Nedělá to u všech her, ale u většiny. Díky za radu.
Doplňuji:
Je možné že to bude přehříváním… Větráček mám nový chvíli to fungovalo normálně a ted opět ne…tak je možné že jsem něco přepálil ale nevím co

Nejlepší odpověď
www

Píšeš pc a není to náhodou noťas? Pokud ano, nesmíš hrát v posteli na peřině bez podložky!(zakryjí se větrací otvory)
P.S: nevyznám se ve hrách

Další odpovědi
Hlada

S velkou pravděpodobností se něco přehřívá. Podívej se na teploty CPU, desky a grafiky třeba pomocí Everestu. Jestli tomu tak je, bude potřeba počítač vyčistit, zvýšit otáčky ventilátorů nebo nanést novou teplovodivou pastu pod chladič procesoru.

Berušinka

To se mi u ntb taky stávalo. Když se vyčistil větráček, tak to bylo oká. Při hrách se PC hodně přehřívá a to není dobře.