Hanny10

Problém s vrácením peněz z neuskutečněného zájezdu…

Mám dotaz ohledně zájezdu. V prosinci jsme se sestrou dostali jako dárek zájezd do Itálie. Tento zájezd byl zakoupen ve slevě a placen předem u společnosti X, která je pod společností Y. Před pár dny nám však společnost Y napsala, že se se společností X nelze domluvit (neodpovídají jim na emaily, telefonáty, prostě nekomunikují), zájezd se kvůli tomu tedy ruší. Máme si vyplnit dokument odstoupení od smlouvy. Problém je, že my vlastně od nich nemáme smlouvu ani podepsanou, protože cca v únoru se smlouvy rozesílali, my jsme ji podepsali, ale oni nám ji s jejich podpisem už neposlali… Je šance, že nám peníze vrátí?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud máš doklad o zaplacení, tak žádat na jeho základě.

Další odpovědi
terry

Napiš společnosti Y, že ti společnost X smlouvu nevrátila a přilož kopii dokladu o zaplacení.

A napiš nám tady, o koho se jedná, ať víme, na koho si dát pozor.