supratom

Problém s usb připojením flashky. Jak na to?

Zdravim..Z ničeho nic,mi po připojení flashkarty,nebo telefonu k pc přes usb vyskakuje hláška : Disketa v jednotce G není naformátována,chce­te ji naformátovat?Když dám ano,vyskočí hláška,že formátování nelze dokončit.Moc děkuji za rady a odpovědi.

Odpovědi
anonym

Pokud máš jiný port USB, vlož zařízení do něj. Jinak přeinstaluj ovladače USB, jsou většinou na CD, které jsi dostal k základní desce.