Vosmyk

Problém s úřadem práce

Dobrý den, jsem vedený na úřadu práce, a zapoměl jsem ohlásit brigádu, kterou jsem zahájil cca před necelým měsícem. Byla to názarovka do 4.000 mesíčně. Co teď? Navíc chodim na 1 kurz tak se bojím aby mě nějak nevyhodili. Poraďte.

Odpovědi
ivzez

Uchazeči o zaměstnání jsou povinni nekolidující zaměstnání oznámit a doložit (smlouvou, dohodou) úřadu práce nejpozději v den nástupu do zaměstnání.

Návštěvu ÚP příliš neodkládejte, stejně Vám evidenci ukončí k datu nástupu do zaměstnání. Od stejného data se budete muset přihlásit na své zdravotní pojišťovně.

Povinnosti a práva uchazečů o zaměstnání:
http://portal­.mpsv.cz/sz/ob­cane/pravpov_uch

MartinR

no asi nejlíp právě poradí ten úřad práce a co nejrychleji si posypat hlavu popelem a přiznat
nevím jaké poučení jsi dostal když tě evidovali a do jaké doby se musí hlásit změny