AmazedWolf

Nevíte, jak vyřešit probém s upgrade na Win 10?

Mám Win7 a když na liště kliknu na ikonku upgrade na Windows 10, tak se mě na cca 1 vteřinu ukáže okýnko kde je napsaný prosím čekejte, pak zmizí a nic se neděje. Nevíte co s tím?

Problém s upgrade na Win10.

Odpovědi
štamgast

Nejlepší je neupgradovat, zůstaň na W7 a vybodni se na dlaždice.

led

Pokiaľ ste sa už do „čakárne“ na Win10 prihlásili, ostáva vám len čakať až príde na vás rad. alebo varianta 2 – spraviť si upgrade pomocou stiahnutého software napríklad v DVD Chip, alebo DVD iných populárnych počítačových časopisov.
Pri inštalácii si inštalačný program najprv overí hardwarovú schopnosť vášho počítača pracovať s týmto operačným systémom. Ak túto schopnosť nepotvrdí, máte smolu. Stáva sa to napríklad u starších počítačov (v mojom prípade HP) kedy procesor AMD nebol v tabuľke procesorov schopných pre W10.

anonym

Čekej co přijde,ale nedělal bych to.

jáára

Ani jste to nevyzkoušeli a už ten systém haníte. Melete si svoje furt dokola.
Za 5 let po W7 neštěkne ani pes, tak se jich držte, ale nedopadne to jako s tou mrtvolou WXP. Prostě skončej. Win 7 je stejně zabugovanej systém jak swiň. A že ste si zvykli na nějaký tlačítko v rohu, to si včil budete muset odvyknut.
Win7 jsem opustil dávno a už se k nim nikdy nevrátím. Možná na ntb na W8.1, ale W7 nikdy víc!