T HQ

Jak ukončit doučování?

Dobrý den.
Potřeboval bych pomoc. Víc jak 2 roky chodím na jedno pravidelné doučování. To doučování už nyní nepotřebuji, ale nevím jak to ukončit. Mám na mysli jak to slušně říct učitelce, že to doučování už nepotřebuji. Proto bych potřeboval pomoc s vymyšlením odpovědi a radu kdy to říct, jestli před, během, nebo po doučovací hodině, nebo to říct dny předem. Předem děkuji.

Odpovědi
Drap

Je jedno kdy jí to řekneš. Řekneš jí, že už to nepotřebuješ.

agentpv

Já bych ji zavolal 1 – 2 dny předem: Dobrý den, paní učitelko. Rád bych vám poděkoval za doučování, moc mi to pomohlo, a jsem díky vám v situaci, že již žádné doučování nepotřebuji… Ještě jednou děkuji…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.