Cormick

Jak řešit problém s učitelkou?

Dobrý den, chodím na sš chtěl bych se zeptat měl jsem v jednom nejmenovaném předmětu průměr s váhou 4,19 a aritmetický 3,89.. a přišla za mnou učitelka, která mě nemá ráda.. že propadám (i když já žil asi v omylu, že se propadá od průměru 4,25). A nechala mě psát rozhodující písemku kterou udělala tak abych ji naprosto nepochopil a já jsem to pokazil. Ta učitelka po mě jde od začátku a teď se jí to povedlo, řekla mi že se uvidíme u reparátu. Jenže mě zajímá jestli prostě když všem uzavře známky tak jak mě může s tím průměrem nechat psát další test? Nevím jestli si nějak stěžovat nebo tak něco abych si to pak nepokazil a nerozpoutal již tak rozpoutanou válku :D.. Ale nechci si tzv „srát na hlavu“ (+ když dostanu za jedna u ní tak to má váhu 1. a Když je to 5 tak je to váha 5 :D)

Nejlepší odpověď
arygnoc

nevidím problém v učiteľke.
že vám dala ešte šancu (ten posledný test), vy pokladáte za podraz.
tak čo riešiť, však, keď tá beštia po vás chce, aby ste si plnil svoje povinnosti (učil sa) a dokonca po vás chce, aby ste svoje vedomosti preukázal. kam to ten svet speje.

len dúfam, že neštudujete obor, v ktorom svojimi „znalosťami“ niekoho zabijete alebo zmrzačíte.

;-Q

len pre upresnenie:
nepoužívajte frázu > Ale nechci si tzv „srát na hlavu“<, pretože to „tzv“ tam nepatrí – vy si totiž na tú hlavu seriete, a to celkom peknými kusmi.

Další odpovědi
Putin

Máš pravdu, musíš jí to pěkně nandat!! Třeba, třeba se nauč na opravné zkoušky! 🙂 Né, vážně. Pokud ti tu známku již dala, tak už skoro není cesty zpět. Navíc kdo neměl v životě takovou učitelku, viď 🙂

ivzez

Nejde o problém s učitelkou, ale o nedostatečné znalosti zmíněného
předmětu a o tvůj přístup k učivu, učitelce (možná i celkově ke škole).

Výslednou známku nikdy netvoří jenom průměr známek.
Do výsledné známky se promítá i práce v hodinách,
příprava do školy, domácí úkoly, přístup k předmětu, problémům, …

Tvým problém je podle mne hlavně tvůj přístup k problémům
a k paní učitelce. Opravdu si myslíš, že test sestavila tak, abys
v něm nemohl uspět? Není to spíše tak, že tvé znalosti jsou
tak chabé, že by naopak jen těžko hledala, co bys mohl znát?

Paní učitelka ti dala šanci, kterou jsi promrhal.
Pokud jsi nepochopil, co po tobě v testu chtěla,
svědčí to o zásadní neznalosti předmětu.

Další šanci budeš mít koncem srpna. Půjde o komisionální zkoušku,
v komisi bude i ředitel nebo zástupce a přísedící – učitel se stejnou nebo podobnou aprobací.

Přestaň si namlouvat, že „po tobě učitelka jde“ a začni se učit.
Máš nejvyšší čas.

JájsemRaibek

A ta paní učitelka se jmenuje Učitelka?

franke

JájsemRaibek Jméno je asi každému u prdele. tudíž není podstatné

gecco

Franke → teď už je znění otázky adminem upraveno, její znění původní zní – „Problém s Učitelkou“ (kdyžtak si to ověř…).
😉
Tedy to vypadá, jakoby se tazatel ptal na řešení problému, který má s jakousi paní (obecně s někým/něčím) jménem Učitelka…