p-e-t

Problém s tiskárnou. Kopíruje všechno okolo, ale to nejdůležitější nedělá, netiskne. Co s tím?

Když chci např. něco vytisknout z Wordu tak dám tisk pak vyberu svou tiskárnu dám tisknout, ale nic se neděje akorát dole je ikona tiskárny a tam je: 2 dokumentů ve frontě a nic se neděje. Co s tím? Aby normálně tisknula?

Nejlepší odpověď
RomanP

skus ji softwarově odebrat a znovu přidat včetně ovladaše

Další odpovědi
mosoj

Tam jak je že je tisk ve frontě, přes pravé tlačítko a bude tam tisk pozastaven. Takže změnit na tisk dokumentu. To vše za předpokladu že je tiskárna správně nainstalovaná, vybrána k tisku a určeno co má tisknout.

Teď jsem se díval, tak je to výběr normálně levým tlačítkem. Také by měl být povolen tisk na pozadí.

A zase co je to za tiskárnu jaký OS ? U každého výrobce je to řešené truchu jinak.