Verča88

Problém s teplým startem…

Mám šk.Felicii, r.98, 1.3,55kw, aproblém je v teplám startu. Někam jedu, je jedno jestli kousek nebo delší cestu, vypnu motor a pokud tak do 10 min startuju jde tovpoho, ale po delší době, kolem 30 min nechce chytnout.musím hodně přidávat plyn a někdy vůbec nechytne.musím jí nechat tak min hodku stát a pak to jaks taks jde.Vše co šlo měněno, přeměřeno, nikdo neví čím to je. Je to možné tlakem ve svíčkách? To máme 7,5 a myslím že norma je 9,5… tak nevím. Prosím o radu… Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Hlada

Tipuju to na vadné palivové čerpadlo nebo netěsné palivové vedení. Někde se vytvoří vzduchová bublina a pak trvá delší dobu, než se vytlačí. Zkuste před startováním nechat chvíli zapnuté zapalování.

Další odpovědi
Conchus

Měl jsem kdysi podobný problém s Ladou. Nakonec jsem přišel na to, že je vadné palivové čerpadlo.