Shizuka

Problém s tabletem .. instalační CD

mám tablet G-pen F610 a ztratila jsem na něj instalační CD
když jsme stěhovali pokoj … tablet normálně jede bez problémů
ale dostala jsem nový PC .. sice to jede ale nedělá to takové ty
linky (nevím jak to popsat) když na tablet zatlačíte udělá vám to
tučnou čáru a když zase uberete tak tenkou .. tak se mi kreslilo nejlíp
ale tím že nemám to CD tak mi to ty linky nedělá a já ani nevím
jak se tomu říka nebo jak to mám upravit sama .. kdyby prosím někdo věděl jak na to tak budu moc vděčna :)

P.s: trapné odpovědi typu: nemáš být bordelář nebo vem si pastelky
a běž si kreslit a pod. si nechte stejně to nikoho nezajímá :)

Doplňuji:
l564: vybrala stáhla – nejde :D
www: není to arogantní lidi co takové odpovědi píšou jsou arogantní
(myslím ty ohledně těch pastelek atd..)

a no tak určitěěě :D to těžko mi to opravý když to bylo v tom CD

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.genius-europe.com/en/pro­duktdetail.php?ID2=55&­ID=26&ID3=440 na konci stránky jsou drivery – vyber a stáhni.

Další odpovědi
www

Tvoje zbytečně arogantní P.S. mne přimělo k této odpovědi:
Otázka vlastně není otázkou, laskavě se podívej na zdejší pravidla!
Běž proto do servisu a tam ti to netrapně opraví a se zájmem o tvůj peníz 😁
Doplňuji:
Mimo jiné, zmíněné bordeláře mají nejraději. Za minimum práce solidní výdělek.
Tady je to ale zdarma, že? Zkus tedy jim, v servisu, radit co mají a nemají! 😁