SajmonModer

Problém s šetřičem obrazovky

Ahoj. Mám problém. Měl jsem pc nastavené tak, že mi vždy po deseti minutách naskočil šetřič. A teď nic. Na pc nešahám klidně i 2 hodiny a svítí pořád stejně. Už jsem to zkoušel přenastavovat, ale pořád nic. Nevíte v čem je problém? Díky za každou radu!
Doplňuji:
U napájení už jsem zkoušel vše. Mám zaplé to, co vždy a až dnes mi to začlo dělat. Nevím v čem je problém.

Nejlepší odpověď
arygnoc

některé programy (pokud běží) nebo třeba stránky v prohlížeči, které se samy rafreshují, spůsobí, že se šetřič nezapne.
Skuste nastavit v napájení vypínaní monitoru.

Další odpovědi
Honzucha

Máte stolní pc nebo notebook? Zkuste odpojit myš popřípadě použijte jinou myš. Je možné že se občas pohne a přitom to není vidět.