denca21

Problém s SD kartou, co s tím?

Potřebovala bych pomoc.. Včera mi najednou zmizelo pár aplikací mezitím, co mobil odpočíval(jen vepnutá obrazovka) Zbyli tam jen zástupci aplikací, které nefungují.. Když na ně kliknu, napíše to: aplikace není nainstalovaná, což není pravda.. V nastavení to ke všemu píše, že SD karta není vložena, ale přitom galerie a hudba jsou normálně funkční.. Nevíte někdo co s tím? :/ file:///C:/User­s/Denisa/Pictu­res/2014–06–26%2013.58.10.png

Nejlepší odpověď
anonym

  1. dát sem odkaz na obrázek, který máš na lokálním disku je k ničemu, napřej jej musíš uploadovat na web
  2. „galerie, hudba“ – a nefungují ti jen ty, které máš v paměti telefonu?
  3. vypni telefon, vyndej kartu, dej ji zpět, zapni telefon
  4. pokud 3. nepomohlo, vyzkoušej kartu v jiném zařízení (např. v PC, přes čtečku)