SniperCZ

Pomůžete vyřešit problém s SD kartou dle popisu?

Problém s SD Kartou

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč mi nefunguje karta SD v mobilu i když je naformatovana ve správném formátu a skousel jsem i ty jiné pro jistotu…jde o to že pak ji dám do mobilu a ukáže se mi jestli chci kartu formátovat jak přenosné úložiště to znamená na fotky, videa, média a nebo jako interní úložiště coz já chci jenže když ho tak naformatuju tak mi to nabidne jestli chci vše přenést na moji kartu ukazuje mi to že nemám dostatek místa pro přesun na kartu přitom tam mám 64Gb voleného místa pro jistotu jsem to zkontrolovalal na PC a když to teda odložil že později tak mi ukazuje že karta je poškozena jinak ale na fotky média zvuk videa mi to jede (přenosné úložiště) já bych ji teda spíš potřeboval aby fungovala jako interní úložiště

Odpovědi
Hlada

Jestli máš ověřené, že nefungují ani jiné karty, tak je to vlastnost mobilu. S tím, že mobil nedovolí přenést data na takto rozšířenou paměť jsem se už také setkal. Tipuju, že jde o obchodní záležitost.

anonym

SD karta není jen jeden typ. Za celou dobu svého vývoje se několikrát specifikace změnily, takže máme SD, SDHC a SDXC zjisti si které tvoje zařízení podporuje a které už ne. Je možné že SDXC prostě neumí použít a v tom případě se budeš holt muset spokojit s nějakou starší SDHC o kapacitě max 32GB.

elkon

Ne každý mobil funguje s každou kartou (rozuměj výrobce). Stává se to.

Kepler

Jsem v tomhle celkem laik, ale můj jednoduchý mobil je od výrobce specifikovaný tak, že maximální kapacita SD karty může být 8 GB. Tak jestli není problém právě v té kapacitě? Mrkni do návodu.