sofid

Problém s routrem RT-N10 od ASUSU

Zdravím, mám problém s routrem RT-N10, bez problému jsem ho nainstalovat už i na mobilu se na wifi ukazuje. Ale problém je v tom že stále nejde internet, nevíte čím to může být. Hodím sem obrázek co přesně píše: https://plus.go­ogle.com/u/0/pho­tos/yourphotos?pid=5961­037628066471170&o­id=115930127539335396962 myslíte že tam mám zavolat? To se mi ale nezdá. Protože jak moji známí zapojovali router, tak neříkali nic že by museli někam volat. Nevím si vůbec rady, prosím o pomoc :/
Doplňuji:
Omlouvám se, to mě nenapadlo, tak snad to půjde zde: https://lh4.go­ogleuserconten­t.com/-WqUGczJNaT0/Ur­ncI8mjnQI/AAA­AAAAAABE/i230-gnYf0I/w512-h384-no/1387911339­175.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Dej ten obrázek někam, kam se člověk nemusí kvůli zobrazení přihlašovat/re­gistrovat…
Doplňuji:
Jak máš nastavený port WAN?
Pokud ses původně připojoval na modem přímo z PC, koukni se na nastavení LAN v PC (IP, brána a maska) – připoj opět PC k modemu, restartuj a spusť cmd, příkaz ipconfig /all. Podle toho pak nastav WAN routeru.
Případně je možné, že tvůj poskytovatel připojení kontroluje MAC – v tom případě bys musel v routeru nastavit stejnou MAC adresu, kterou má PC (buďto přímo, nebo pokud je v managementu routeru něco jako MAC clone).

Další odpovědi
anonym

Jednoznačně musíš nahlásit MAC adresu providerovi, nedávno jsem dělal to samé.