Daniela179

Problém s registrací v e-shopu?

Po vyplnění registračního formuláře a jeho odeslání,to hlásí chybu „problém při odesílání emailu“ .S nákupem zboží je opět problém,také nedorazí zákazníkovi potvrzující email.Člověk,který mi e-shop vytvořil mi tvrdí,že problém je v tom ,že jsem si změnila hesla ve firemním emailu.Tak se chci zeptat zda-li je to možné,protože podle mě je naprosto normální a běžné si heslo změnit a né aby měl přístup k mým emailum tvůrce e-shopu.Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
rodier

Urcite je to problem eshopu. Zrejme eshop vyuziva vas mailovy server a tak potrebuje znat login a heslo aby mohl vasim jmenem odesilat mejly. TO je ale nesmyslne nastaveni a urcite se da zmenit tak, aby to fungovalo bud pres vlastni php mail script (pokud to umi vas hosting) nebo na to vytvorte jiny ucet ve vasem mail serveru (idealni)

Další odpovědi
Mladicka

Podle toho, co píšeš, tak je to chyba eshopu.