gogl.cz

Problém s ramkou

Mám problém před několika dny jsem měl ještě 250GB tak sem si stáhl hru RE na PC od 3–6 nainstaloval sem si RE6 a po pár minutách sem odinstalovat protože mě to přestalo bavit smazal sem všechny díly z torrentu a podívám se na pamět jestli se mi nevrátili GB na 250 a vůbec je nemám zůstalo mi to na nějakých 156 GB pak se mi to podařilo dát na 171–2 GB ale to sem musel mazat soubory který sem našel v PC a ted sem to skoušel stahovat znova a znova vymazat a místo 172 GB mám 153 GB tak fakt nevím kam se to podělo vždycky když sem stáhl jakoukoliv hru která mi vzala pamět tak mi to automaticky po vymazání vrátila ale ted ne

Odpovědi
huxa

Ty máš 250GB RAM?
Evidentně jsi něco nezmazal…

gecco

  1. pleteš si HDD a RAM
  2. čím mažeš to, co instaluješ (a stahuješ)?? – doporučuju používat

3. k odmazání toho, co už jsi ´jakobysmazal´ – no, musíš ´ručně´ najít, co jsi kam stáhnul (podle velikosti adresářů, zobraz si skryté soubory a složky…)

gogl.cz

A když sem našel soubory co jsem smazal a snažím se je smáznout tak to nejde

gecco

Proč to nejde???

  1. nemáš práva – zvyš si je
  2. soubory jsou používány – ukonči program/y, který/é je používají

gogl.cz

Ne mám 4GB Ram a celkem to je 465GB ale aktuálně sem měl volných 250GB a jak smažu to co sem nesmazal?