Berušinka

Problém s prohlížečem, poradíte?

Už pár dní mi nejde prohlížet Internet Explorer, musím používat jen tu Mozillu =(. Byla jsem zvyklá na Explorer – mám tam oblíbené, záložky apod. Teď mi to přestalo jít z minuty na minutu – přitom internet jde. V nápovědě jsem toho nic moc nevyčetla, ani postup mi nepomohl. Píše mi to cosi s proxi serverem. Víte o tom někdo něco blíž ? Moc děkuji za každou užitečnou radu =).
Doplňuji:
Hlada: Moc děkuji ! Už to jde =).

Nejlepší odpověď
arygnoc

IE nepoužívat.
všechy záložky najdete v adresáři C:\Documents and Settings\uživa­tel\Oblíbené položky

potom si rozklikejte v tom samem adresáři data aplikací, najděte mozillu bookmarks a tam ten adresář skopírujte.
A ejhle, záložky jsou tam kde mají být.
;)

Další odpovědi
Hlada

Podívejte se do:
Nástroje/Možnosti Internetu/Při­pojení/Nastave­ní místní sítě, jestli není zaškrtnutý Server proxy.
Můžete si vzpomenout, co jste dělala, když to přestalo chodit?
V Připojení musí být zaškrtnuté Nikdy nevytáčet připojení.
Podívejte se do Připojení/Nas­tavení, jestli máte správně zadané jméno a heslo, pokud ho připojení potřebuje.
Další možnost by byla připojení odebrat a nainstalovat ho znovu.
Změna prohlížeče není potřeba. Někdo má rád holky, jiný vdolky.

quentos

problém je zkrátka v tom, že explorer je shit. Taky jsem si musel veškeré oblíbené znovu vytvořit v GC a nelituju toho. Lepší než se furt vztekat nad IE

panenka

Taky děkuji a tento postup si budu pamatovat