Babsi

Problém s programem WinRar

Když si chci extrahovat soubor RAR, tak se mi na konci ukáže tabulka a nápis -next volume is required -
Co mám udělat abych mohla soubor extrahovat?

Nejlepší odpověď
chudst

Soubor je rozdelen do vice casti (do vice souboru). Vy jste stahla jen nejake. Byvaji ukonceny vetsinou nazev.part1.rar – nazev.part2.rar, apod. Abyste mohla pokracovat, musite nezbytne chybejici soubory stahnout take.

Další odpovědi
hanulka11

odpoledne jsem se s tím také trápila, ale dotáhla jsem to do zdárného konce a funguje