dominika_

Problém s připojením sítě k notebooku.

Naskytl se mi problém s připojením routeru s wifi k notebooku, vždy mi to šlo. Notebook vyhledá okolní sítě, ale tu moji ne, na telefonu se připojím bez problému..

Nejlepší odpověď
Hamon

Koukni do bezdrátových sítí, jestli není např. zakázaná, popř. ji nastav jako preferovanou.
Těžko poradit na dálku, tím míň bez informace o operačním systému ;)
Doplňuji:
Mimochodem, nevidíš ji pouze ty nebo i jiná zařízení?

Další odpovědi
badisko

restartuj > router < budto ho vytani na chvili ze site nebo tlacitkem reset …
pokud mas CD k routeru tak ho dej do PC a preinstaluj router …
dalsi moznost je updatovat ovladace no ve finale vratit PC v case pomoci bodu obnovy do casu kdy notebook fachal dobre ,,,.vyber si nejdrive bych zvolil reset routeru …zabere to cca 2 min…pak vratit PC v case a pak zbytek ..
Doplňuji:
popripade bych si prekontroloval nastaveni …

Hlavni panel nabidka start > Spustit > tam napsat .. cmd > otevre se ti okno tam napis > ipconfig /all a mrknil se na IPadresu …a podivat se jeste zda je povolena Automatická konfigurace Protokol DHCP a zda jsou v poradku i dalsi hodnoty ..

nikolqa.o

Tohle by mohlo pomoci.. Je tam popsán i postup opravy.. Pokud si na to ale netroufáte, informujte svého poskytovatele internetu, který Vám jistě poradí a pomůže..

http://www.svet­siti.cz/forum­.asp?fid=5&tid=­7699

MichalTy

Teď se připoj pomocí kabelu, ale neporadím ti.

akcul

Problém zřejmě bude v tom,že tvůj router je neviditelný.(nevím jaký máš router,značku apod.)ale na routeru by mělo být tlačítko on/of .(on=zapnutý,of­f=vypnutý)zkuz to přimáčknout na off a zkus se připojit.(kdyby nepomohlo,tak restartovat nebo se obrátit na správce sítě)