Problém s připojením k internetu přes wifi

Mám problém s připojením k netu na notebooku (Google Chrome). Přes kabel je všechno v pohodě, ale přes wifi je to hrůza. Stránky se v lepším případě načtou po desáté aktualizaci, v dalším se to načítá neuvěřitelně dlouho. Myslela jsem si, že je problém v té krabičce, ale dělá mi to i na jiných místech a zhoršuje se to. Udělala sem všechny kontroly přes antivir a nic. Poradí mí někdo zkušený?
Doplňuji:
Vždy jsem byla v dostatečné blízkosti routeru

Odpovědi
Vojtěch

První věc, kterou bych zkontroloval je síla signálu na netbooku v blízkosti přístupového bodu. Pokud je slabá, zkontroluj zda jsou antény na WiFi krabičce řádně připevněny. Pokud by nedošlo ke zlepšení, zkusil bych připojit se ke kamarádově WiFi nebo kamaráda připojil k té mé. Pokud by to u kamaráda fungovalo bez potíží nebo by měl kamarád u tebe stejné potíže, viděl bych to na vadný přístupový bod WiFi. Už jsem takto několik přístupových bodů odepsal, též se to postupně zhoršovalo.

BblackK

Zkus aktualizovat ovladače wifi, přesně tohle se mi stalo na novém ntb, po aktualizaci vše ok.