danny_el

Problém s připojením k internetu

Mám na stolním PC windows 7 a vše doteď fungovalo bezproblémově, ale z ničeho nic, jsem v v sobotu spustil počítač a přestal mi fungovat internet, objevuje se na ikoně připojení malý žlutý vykřičník, připojení je v pořádku, notebook přes wifi funguje, ale problém je v mém stolním PC, neumíte někdo prosím poradit?

Odpovědi
MrGandy

To se takto dá špatně odhadnout. Zkuste odpojit a zapojit kabel a sledovat, jestli se něco děje. Pak zkuste vypojit rooter a za 15 minut ho zase zapojte. Projeďte PC antivirem a antispywarem…